Anders Friberg
Ekonomiassistent, Nordamerika
anders@lindheusa.com
+1 602 904 6521

Ashlynn Goggans
Kundservice & Logistik, Nordamerika
info@lindheusa.com
+1 888 454-7054

Christoffer Lindhe
Grundare, vice VD, huvudägare
christoffer@lindhe.se
+46 (0) 728 57 13 00

Evan Glenn
Försäljningsansvarig, Västra USA
evan@lindheusa.com
+1 858 784 1964

Isabelle Buonassisi
Produktutvecklare
isabelle@lindhe.se
+46 (0) 736 28 32 31

Jenny Persson
HR
jenny@lindhe.se
+46 (0) 724 42 71 10

Jessika Broström
VD
jessika@lindhe.se
+46 (0) 728 57 13 01

Jonathan Ivansson
Assistent Kundservice & Logistik, HQ
jonathan@lindhe.se
+46 (0) 728 57 13 16

Jörgen Sjöholm
Klinisk Projektledare
jorgen@lindhe.se
+46 (0) 703 37 74 81

Karla Bolbaran
QA/RA Engineer
karla@lindhe.se
+46 (0) 728 57 13 06

Linus Månsson
Sälj- och Marknadsassistent
linus@lindhe.se
+46 (0) 737 09 99 03

Magnus Hagberg
Logistik- & Inköpsassistent
magnus.h@lindhe.se
+46 (0) 704 10 15 41

Magnus Ljungsten
Ekonomichef (CFO)
magnus@lindhe.se
+46 (0) 705 27 10 60

Malin Östlund
Operativ chef (COO)
malin@lindhe.se
+46 (0) 728 57 13 03

Michael Svedberg
Teknisk chef (CTO)
michael@lindhe.se
+46 (0) 728 57 13 04

Mirja Andersson
Försäljningsansvarig, EMEA
mirja@lindhe.se
+46 (0) 728 57 13 08

Niclas Carlsson
Produktionsplanerare & Operatör
niclas@lindhe.se
+46 (0) 700 15 13 08

Patrik Svensson
Produktutvecklare
patrik@lindhe.se
+46 (0) 728 57 13 05

Ray Speelman
Produktchef
ray@lindheusa.com
+1 772 285 0034

Russell Cannon
Försäljningsansvarig, Nordamerika
russell@lindheusa.com
+1 603 566-7980

Susanna Rosander
Marknads- och Produktchef (CMO)
susanna@lindhe.se
+46 (0) 728 57 13 11

Tamara Sneeringer
Försäljningsansvarig, Centrala USA
tamara@lindheusa.com
+1 331 444 3043

Lexi & Yolo
Trivselkommittén